• Toplam: 3902 yorum
  • Toplam: 2517 Film

Sokak Dövüşçüsü: Chun-Li Efsanesi Türkçe Dublaj izle

4.770 defa izlendi.

UYARI:

Play tuşuna bastıktan sonra bir hata mesajı görünmüyorsa, video mutlaka açılacaktır. 30 saniye civarı beklemeniz gerekebilir.

İzlerken film takılıyorsa, Internet Download Manager programı ile indirip izlemeniz tavsiye edilir.


Sorularınız için mail adresimiz: info@filmizlettir.net

Açıklama :

Sokak Dövüşçüsü: Chun-Li Efsanesi Filmi Full HD Türkçe Dublaj Film izleyebilirsiniz. Filmizlettir.Net iyi Seyirler Diler. Film Yapım Yılı Ve Ülkesi:2009 - ABD Film Türü:Bilim Kurgu, Aksiyon, Fantastik, Macera, Polisiye, Süre:96 dakika Oyuncu Kadrosu:Michael Clarke Duncan, Kristin Kreuk, Neal McDonough, Chun-Li (Kristin Kreuk) olağanüstü dövüş yeteneklerine sahip genç bir kadındır. Babası, o küçükken Shadaw Law’un acımasız lideri Bison (Neal McDonough) tarafından kaçırılmış ve hapsedilmiştir. Annesini de kanserden kaybedince, Chun-Li hayatta bir başına kalmıştır. Artık tek amacı yıllardır görmediği babasına ulaşıp onu Bison’un elinden kurtarmaktır.Gen (Robin Shou) adlı dövüş ustasını bulmasını söyleyen eski Çince yazılmış bir mektup bulduktan sonra Chun-Li harekete geçmeye karar verir ve Bangkok’a doğru yola çıkar. Ancak dövüş ustasını bulmak pek de kolay olmaz. Haftalar sonra birkaç haydutun yaşlı bir adama saldırdığını gören Chun-Li onlarla tek başına dövüşür. Onları uzaklaştırmayı başarır ancak gücünü de sonuna kadar tüketir. İşte bu sırada Gen ortaya çıkar ve bitkin düşmüş Chun-Li’yi evine götürür. Dövüş ustası, babasını bulmakta genç kadına yardım edeceğini söyler. Bison’un izini süren sadece Chun-Li değildir. Interpol polisi Charlie Nash (Chris Klein) ve dedektif Maya (Moon Bloodgood) da Bison’un peşindedir. Onların da yardımını alan Chun-Li artık bol aksiyonlu bir maceraya hazırdır.


Kategoriler :

Genel

Etiketler :

Yorumlar

Yazan : sibel | Tarih : Şubat 19th, 2012 // 15:16

nie açılmıyo yaaaaa


Yazan : admin | Tarih : Şubat 19th, 2012 // 15:16

Açılıyor site taşırken denk geldiniz sibel hanım:)


Yazan : emre çelik | Tarih : Mart 22nd, 2012 // 15:16

filim part geç açılıyor ve yarıda kesiyor


Yazan : admin | Tarih : Mart 22nd, 2012 // 15:16

Deniyorum Emre Bey.


Yazan : admin | Tarih : Mart 22nd, 2012 // 15:16

Emre Bey bende çok hızlı doluyor. Yinede ön bellek temizledim video için. Türk Telekom Kaynaklı DNS Sorunu yaşıyor olabilirsiniz.

Size tavsiyem 208.67.222.222208.67.220.220 DNS lerini kullanmanız.


Yorum Yaz

Adınız :
Yorumunuz :

MUTLAKA BAKMALISINIZ!!

Sponsoru Gizle [x]